Znojemka klub Třebíč – zde se můžete podívat na plánováné akce v únoru.

Chcete dovézt na vybranou akci klubu Znojemka Třebíč? Volejte Taxi Třebíč MK .

PROGRAM KLUBU NA ÚNOR

Znojemka klub Třebíč a bowling

Atraktivní a moderní interiér, perfektní zvuková technika, DJ´s s aktuálními hity, dokonalá zábava. To je Znojemka, jedinečný klub v Třebíči a dokonalé místo pro zábavu i odpočinek.

Dvě patra, dvojitá dávka zábavy!

Prostory klubu nabízí tři samostatné bary, na kterých je absolutně vyloučen nedostatek drinků. Jeden z barů je stavebně oddělený a vymezený pro nekuřáky, je možné též jej pronajmout jako soukromý salónek. Znojemka nabízí dokonalou taneční scénu, ve spojení s kvalitními DJ´s a dokonalou zvukovou technikou jde o jistotu bezkonkurenčního zážitku.

Moderně zařízený bowling nabízí čtyři profesionální dráhy, příjemné posezení a několik LCD televizí. Prostory jsou vhodné jak pro posezení u dobrého čaje, tak pro bujaré oslavy narozenin. K dispozici je bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů.

Cafe bar & bowling Znojemka

Přijďte prožít příjemný večer do nově otevřeného bowlingu v Třebíči. K dispozici u nás máte čtyři profesionální dráhy, příjemné posezení a několik LCD televizí. Nudit se nebudete! Při čekání na dráhu můžete využít hrací konzolu XBOX 360 s příslušenstvím Kinect (pohybový ovladač, videohru ovládáte vlastním tělem).

Prostory jsou vhodné jak pro posezení u dobré kávy nebo čaje, tak pro bujaré oslavy narozenin. K dispozici je bar s širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Naše obsluha vám na přání 
ochotně zajistí dovoz jídla z restaurace Phiasco.

Bowling je možné též pronajmout pro soukromé nebo firemní akce. Rauty a cattering 
zajišťujeme ve spolupráci též s restaurací Phiasco.

Kontakty klubu a bowlingu

Adresa: Chlumeckého 6, Třebíč

Mobil klub: (+420) 774 555 455
Email klub: info@znojemka.cz

Otevírací doba

Pá, 23:00 – 6:00
So, 23:00 – 6:00

Mobil bowling: (+420) 775 142 894
Telefon bowling: (+420) 568 846 297
Email bowling: bowling@znojemka.cz

Otevírací doba

Pá, 16:00 – 24:00
So, 14:00 – 24:00
Ne – po tel. domluvě